misto.zp.ua

Трамп закликав Україну перейти в наступ і вдарити по Москві

Трамп закликав Україну перейти в наступ і вдарити по Москві

Президент США Дональд Трамп під час телефонної розмови закликав українського президента Володимира Зеленського активізувати військові дії та перейти в наступ на фронті. За словами джерел журналістів, американський лідер вважає, що оборонна стратегія не дозволяє Україні змінити хід війни, а наступальні дії мають змусити Росію піти на поступки, пише IZ посилаючись на Washington Post.

Як повідомляли видання Washington Post та Financial Times, у ході розмови Трамп поцікавився в Зеленського, чому українські війська не завдають ударів по Москві. У відповідь український президент зазначив, що для цього необхідне відповідне озброєння. У тій же розмові Трамп прямо запитав: «Володимире, ти можеш ударити по Москві? А по Санкт-Петербургу теж?». Зеленський відповів, що Україна зможе здійснити такі удари, якщо США нададуть відповідну зброю.

Згідно з інформацією співрозмовників журналістів, президент США підтримав ідею ударів углиб території Росії. Трамп вважає таку стратегію способом змусити росіян відчути біль та примусити кремль сісти за стіл переговорів.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОЗИЦІЯ
MISTO.ІНФОРМ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ПОРОГИ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |